Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław

Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław, kabiny na wymiar Wrocław  , kabiny prysznicowe Wrocław. | zglass.pl

zglasspl@gmail.com
Numer kontaktowy +48886565562

Posiadamy w naszej ofercie wiele propozycji rozwiązań dla kabin prysznicowych:

  • Szklane drzwi prysznicowe o dowolnych rozmiarach;
  • Szklane drzwi prysznicowe przesuwne;
  • Parawany nawannowe;
  • Narożne kabiny prysznicowe dowolnej wielkości i o rozmaitej kubaturze (dowolna ilość zastosowanych ścianek).

Realizujemy wszelkie projekty kabin prysznicowych, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów

Wykonujemy i montujemy szklane kabiny prysznicowe zarówno pod standardowe, jak i niestandardowe wymiary dla spływów podłogowych oraz na brodzikach.Sięgając po najnowsze technologie mamy niemal nieograniczone możliwości, co do sposobów zabudowywania kabin prysznicowych. Nasze kabiny mogą składać się z kilku tafli szklanych połączonych ze sobą zawiasami lub uchwytami. Korzystamy wyłącznie z okuć renomowanych firm, które spełniają wszelkie normy szczelnościowe i wytrzymałościowe.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48886565562

Kabiny prysznicowe Wrocław – fachowe wykonawstwo

Nasza firma zajmuje się kompleksową produkcją i montażem elementów szklanych, a jednym z naszych flagowych produktów są nowoczesne i designerskie kabiny prysznicoweWrocław oraz Dolny Śląsk to nasze główne regiony, ale swoją ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski. Nasz zakład wyposażony jest w rozbudowany park maszynowy, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Co ważne, nasz zespół składa się jedynie z wykwalifikowanych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem. Wszystko to sprawia, że każda kabina prysznicowa (Wrocław) wykonana i zainstalowana przez ZGLASS to sprzęt niezwykle solidny, wytrzymały i estetyczny, co przekłada się na jej wieloletnią użyteczność i sprawność.


Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław – szeroki wachlarz możliwości

Jako ceniony i rozpoznawalny dostawca elementów szklanych, nie boimy się inwestować w najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Dzięki temu nasze kabiny prysznicowe (Wrocław) mogą być zabudowywane w dowolny sposób. Mamy w tym zakresie niemal nieograniczone możliwości. Nasze kabiny mogą składać się z kilku tafli szklanych połączonych ze sobą specjalnymi zawiasami lub uchwytami. Korzystamy wyłącznie z okuć renomowanych firm, które spełniają wszelkie normy szczelnościowe i wytrzymałościowe, a ponadto są naszymi wieloletnimi partnerami. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie – zarówno pod standardowe, jak i niestandardowe wymiary dla spływów podłogowych oraz na brodzikach. Wykonujemy i montujemy także kabiny prysznicowe na wymiar (Wrocław) w oparciu o indywidualny projekt i oczekiwania klienta.


Kabina prysznicowa Wrocław – najlepsza jakość w dobrej cenie

Nasza firma działa na rynku od 2010 roku i od początku swojego istnienia stawia na prężny rozwój oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu udało nam się wypracować solidną pozycję na lokalnym rynku, a każda kabina prysznicowa (Wrocław) naszego autorstwa to gwarancja najwyższej jakości. Nieustannie staramy się również rozbudowywać naszą ofertę, w której aktualnie znajdują się przede wszystkim:

  • Szklane drzwi prysznicowe o dowolnych rozmiarach;
  • Szklane drzwi prysznicowe przesuwne;
  • Parawany nawannowe;
  • Narożne kabiny prysznicowe dowolnej wielkości i o rozmaitej kubaturze (dowolna ilość zastosowanych ścianek).

Co ważne, za nasze usługi dyktujemy rozsądne i uczciwe stawki, co w połączeniu z wysoką jakością czyni naszą ofertę jedną z najkorzystniejszych na rynku. Kabiny prysznicowe na wymiar (Wrocław) wyceniane są w pełni indywidualnie, natomiast zawsze staramy się dostosować konkretne rozwiązanie do budżetu klienta.

Kabiny prysznicowe Wrocław - dlaczego warto decydować się na modele całe ze szkła?

Szkło stało się symbolem minimalizmu i wysokiej jakości, ale również elegancji. Doskonale pasuje do każdego wnętrza, prezentuje się klasycznie i nigdy nie wychodzi z mody. Z tego też powodu bardzo często wykorzystywane jest w nowoczesnych apartamentach. Kabiny prysznicowe Wrocławwykonane z tafli szkła, prezentują się naprawdę wyjątkowo i będą świetnym dodatkiem do każdej łazienki. Dostępne są one w różnych wariantach i wielkościach, co pozwala na ich indywidualne dopasowanie do przestrzeni, którą się dysponuje.

Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław - elegancja w Twoim domu

Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocławto doskonały wybór do każdego domu. Pasować będą dosłownie do dowolnego stylu. Wybieranie mebli i akcesoriów wykonanych w całości ze szkła, sprawia, że dane pomieszczenie zostanie optycznie powiększone. To dobry pomysł zwłaszcza wtedy gdy, dana łazienka sama w sobie nie jest zbyt duża. Fakt, że kabina ze szkła może zostać wykonana na wymiar, sprawia, że bez problemu dopasuje się ją do dowolnego wnętrza. Nasza usługa jest bardzo precyzyjna i wysokiej jakości, dzięki czemu zostanie dopasowana w 100% do potrzeb klienta. W krótkim czasie cieszyć się będzie można nowym wnętrzem łazienki i wygodną, elegancką kabiną prysznicową, zrealizowaną dokładnie tak, jak chcesz.

Kabina prysznicowa Wrocław - doskonała jakość wykonania

Każda nasza kabina prysznicowa Wrocławwykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu jest trwała, wytrzymała i świetnie prezentuje się nawet po wielu latach. Dbanie o nią również nie jest trudne. Wystarczy regularnie czyścić ją wodą i specjalnie przeznaczonymi do tego środkami. W ten sposób usunie się nawet trwałe zacieki. Wysoka jakość naszych produktów przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Zwłaszcza że, stale staramy się rozwijać naszą ofertę i wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania i propozycje kabin prysznicowych.

Kabiny prysznicowe Wrocław - nowe możliwości i rozwiązania

Aby zadowolić wszystkich naszych klientów, wprowadzamy coraz to nowsze rozwiązania i możliwości. Kabiny prysznicowe Wrocławzawsze dopasowywane są indywidualnie do dostępnej przestrzeni. Dzięki temu do maksimum wykorzystuje się dostępne opcje i możliwości. Oczywiście w każdym naszym modelu wykorzystywane są nowoczesne dodatki, takie jak prawie niewidoczne zawiasy i uchwyty, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo i spójnie. Niczym jedna wielka tafla szkła.