Szklarz Legnica

Zakład szklarski Legnica, czyli synonim innowacyjnego rzemiosła

Nie mamy wątpliwości co tego, że nasza firma przoduje w branży szklarskiej. Co istotne, nie ograniczamy się tylko do Wrocławia. Wcześniej działaliśmy jeszcze w okolicach. Teraz realizujemy projekty na terenie całej Polski. Gdzie znajdziesz nasz zakład szklarski? Legnica to kolejne miasto, które obsługujemy. Posiadamy wysoce rozwinięty park maszynowy, jak również porządne zaplecze produkcyjne. Taki kompleks sprawia, że produkcja szkła i wyrobów szklanych zachowuje najwyższy możliwy poziom. Ponadto nie pomijamy żadnych klientów. Wszyscy są dla nas ważni, niezależnie od potrzeb czy preferencji. Dostępne usługi dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Jednocześnie rekomendacje doskonale obrazują ich zadowolenie  przekonaj się sam!

Odkryj usługi, jakie może zapewnić Ci szklarz Legnica

Bezsprzecznym obiektem naszych zainteresowań jest chociażby montaż szklanych ścianek działowych, szklanych drzwi, schodów, balustrad schodowych oraz podłóg szklanych. Oprócz tego szklarz Legnica zajmuje się montażem daszków szklanych, kabin i parawanów prysznicowych czy szklanych fartuchów oraz parawanów kuchennych. Koniecznie należy też wspomnieć o montażu i instalacji szklanych stołów, witryn, regałów, szafek. Bierzemy także pod uwagę produkcję i montaż szklanych elementów wyposażenia wnętrz, czyli lad barowych, biurowych, regałów, jak również drzwi do wnęk. Ponadto uwzględniamy okładzinę ścienną ze szkłem i lustrem lub montaż luster, paneli lustrzanych.

Liczy się dla nas design oraz dobre wyczucie smaku

Nigdy nie ignorujemy obecnych trendów, a wręcz wtłaczamy je do naszej pracy i powstałych efektów. Projekty są po prostu na czasie, natomiast to Twoje wymagania stanowią priorytet. Słuchamy więc potrzeb klientów. Doradzamy oraz proponujemy konkretne, nowoczesne rozwiązania, ale finalne rezultaty uzależniamy przede wszystkim od Ciebie. Takie podejście reprezentujemy.

Porządny Legnica szklarz wyróżnia się fachowym podejściem

Doświadczenie ma dla nas ogromne znaczenie. Z tego powodu Legnica szklarz będzie sprawował pieczę nad wszystkimi obowiązkowymi pomiarami. Do tego specjalista zaprezentuje też wstępne rozwiązania projektowe. Sam zakład dysponuje kluczowymi zasobami materiałowymi oraz technicznymi. Oczywiście produkcja, dostawa, a następnie montaż to naturalna kolej rzeczy. Dział projektowo-produkcyjny zadba o wszelkie szczegóły, istotne detale, natomiast my zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą.