Szklane Ścianki Działowe

Oferujemy różnego typu systemy szklanych ścian wewnętrznych, umożliwiające podział funkcjonalny wnętrz. Systemy szklanych ścian działowych przeznaczone są do aranżacji pomieszczeń biurowców, budynków użyteczności publicznych, czy galerii handlowych

zglasspl@gmail.com
Numer kontaktowy +48886565562

Szklane ściany wewnętrzne – funkcjonalne i estetyczneKażda wyprodukowana przez nas szklana ściana cechuje się najwyższym poziomem wytrzymałości i wykończenia, dzięki czemu może służyć naszym Klientom przez długi czas. To inwestycja, która nie wymaga dużych nakładów pieniężnych. Oferowane przez nas ściany szklane wykonywane są z jedno lub dwuwarstwowego szkła hartowanego. Dzięki temu są wytrzymałe i bezpieczne. Nie ma właściwie możliwości ich rozbicia. Dzięki temu stanowią bezpieczne rozwiązanie, które jednocześnie prezentuje się niezwykle efektownie. Szklane ściany z naszej oferty dostępne są w najróżniejszych opcjach stylistycznych. Dzięki temu można dobrać odpowiednią wersję szklanych ścianek, co pomoże idealnie dopasować je do pozostałych elementów wnętrza.Szklane ściany to nie tylko nowoczesny design ale przede wszystkim szereg bardzo praktycznych, innowacyjnych rozwiązań, pozwalających wydajnie zarządzać przestrzenią. Najnowsze rozwiązania pozwalają między innymi na: wyciszenie pomieszczeń, zarządzanie prywatnością, dzielenie przestrzeni bez ograniczenia dostępu światła.Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48886565562

Ścianki szklane Wrocław – funkcjonalne i estetyczne

Nasz zakład zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem i montażem elementów szklanych, a jednym z naszych kluczowych produktów są szklane ściany działowe. Wrocław i Dolny Śląsk to główne regiony naszej działalności, ale swoją ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski. Nasze ścianki szklane (Wrocław) są przede wszystkim niezwykle wytrzymałe i odporne na stłuczenia czy zarysowania. Nie bez znaczenia jest również efekt wizualny, do którego przykładamy ogromną wagę. Doskonałe wykończenia i wysoka precyzja wykonania to gwarancja estetycznego i modnego designu, który króluje obecnie w biurach, obiektach użyteczności publicznej czy nowoczesnych domach.


Szklane ściany działowe Wrocław – gwarancja najlepszych efektów

Wszystkie wyprodukowane przez nas szklane ściany (Wrocław) wyróżniają się najwyższym poziomem wytrzymałości, co przekłada się na ich wieloletnią użyteczność. Nie ma właściwie możliwości ich rozbicia, dzięki czemu stanowią bezpieczne i wydajne rozwiązanie, które jednocześnie prezentuje się niezwykle efektownie. Oferowane przez nasz zakład ścianki działowe szklane (Wrocław) wykonywane są z jedno lub dwuwarstwowego szkła hartowanego, które jest najbardziej rekomendowanym materiałem do produkcji tego typu elementów.

Szklane ściany Wrocław – szeroki wybór produktów

Jednym z największych atutów naszej firmy jest niezwykle bogata oferta, którą nieustannie staramy się rozbudowywać i udoskonalać. Szklane ściany działowe (Wrocław) oferowane przez nasz zakład dostępne są w najróżniejszych wariantach stylistycznych. Pozwala to na idealnie dopasowanie odpowiedniej wersji ścianki do pozostałych elementów wnętrza i charakteru danej przestrzeni. Wykonujemy również ścianki szklane (Wrocław) zarówno na zamówienie osób prywatnych, jak i firm czy właścicieli dużych obiektów użyteczności publicznej i biurowców.


Ścianki działowe szklane Wrocław – doskonała jakość w dobrej cenie

Ścianki działowe szklane (Wrocław) przeznaczone są do aranżacji różnego rodzaju przestrzeni i mają niezwykle szerokie zastosowanie. To innowacyjne rozwiązanie pozwala m.in. na efektowne wyciszanie pomieszczeń, zarządzanie prywatnością czy dzielenie przestrzeni bez ograniczenia dostępu światła. Szklane ściany (Wrocław) to także istotny element dekoracyjny, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach. Co ważne, z naszą firmą to inwestycja, która nie wymaga dużych nakładów pieniężnych, ponieważ za nasze usługi dyktujemy uczciwe i rozsądne stawki, a każde zamówienie traktujemy w pełni indywidualnie.