Szklane Ścianki Działowe

Oferujemy różnego typu systemy szklanych ścian wewnętrznych, umożliwiające podział funkcjonalny wnętrz. Systemy szklanych ścian działowych przeznaczone są do aranżacji pomieszczeń biurowców, budynków użyteczności publicznych, czy galerii handlowych

zglasspl@gmail.com
Numer kontaktowy +48886565562

Szklane ściany wewnętrzne – funkcjonalne i estetyczneKażda wyprodukowana przez nas szklana ściana cechuje się najwyższym poziomem wytrzymałości i wykończenia, dzięki czemu może służyć naszym Klientom przez długi czas. To inwestycja, która nie wymaga dużych nakładów pieniężnych. Oferowane przez nas ściany szklane wykonywane są z jedno lub dwuwarstwowego szkła hartowanego. Dzięki temu są wytrzymałe i bezpieczne. Nie ma właściwie możliwości ich rozbicia. Dzięki temu stanowią bezpieczne rozwiązanie, które jednocześnie prezentuje się niezwykle efektownie. Szklane ściany z naszej oferty dostępne są w najróżniejszych opcjach stylistycznych. Dzięki temu można dobrać odpowiednią wersję szklanych ścianek, co pomoże idealnie dopasować je do pozostałych elementów wnętrza.Szklane ściany to nie tylko nowoczesny design ale przede wszystkim szereg bardzo praktycznych, innowacyjnych rozwiązań, pozwalających wydajnie zarządzać przestrzenią. Najnowsze rozwiązania pozwalają między innymi na: wyciszenie pomieszczeń, zarządzanie prywatnością, dzielenie przestrzeni bez ograniczenia dostępu światła.Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48886565562

Ścianki szklane Wrocław – funkcjonalne i estetyczne

Nasz zakład zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem i montażem elementów szklanych, a jednym z naszych kluczowych produktów są szklane ściany działowe. Wrocław i Dolny Śląsk to główne regiony naszej działalności, ale swoją ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski. Nasze ścianki szklane (Wrocław) są przede wszystkim niezwykle wytrzymałe i odporne na stłuczenia czy zarysowania. Nie bez znaczenia jest również efekt wizualny, do którego przykładamy ogromną wagę. Doskonałe wykończenia i wysoka precyzja wykonania to gwarancja estetycznego i modnego designu, który króluje obecnie w biurach, obiektach użyteczności publicznej czy nowoczesnych domach.


Szklane ściany działowe Wrocław – gwarancja najlepszych efektów

Wszystkie wyprodukowane przez nas szklane ściany (Wrocław) wyróżniają się najwyższym poziomem wytrzymałości, co przekłada się na ich wieloletnią użyteczność. Nie ma właściwie możliwości ich rozbicia, dzięki czemu stanowią bezpieczne i wydajne rozwiązanie, które jednocześnie prezentuje się niezwykle efektownie. Oferowane przez nasz zakład ścianki działowe szklane (Wrocław) wykonywane są z jedno lub dwuwarstwowego szkła hartowanego, które jest najbardziej rekomendowanym materiałem do produkcji tego typu elementów.

Szklane ściany Wrocław – szeroki wybór produktów

Jednym z największych atutów naszej firmy jest niezwykle bogata oferta, którą nieustannie staramy się rozbudowywać i udoskonalać. Szklane ściany działowe (Wrocław) oferowane przez nasz zakład dostępne są w najróżniejszych wariantach stylistycznych. Pozwala to na idealnie dopasowanie odpowiedniej wersji ścianki do pozostałych elementów wnętrza i charakteru danej przestrzeni. Wykonujemy również ścianki szklane (Wrocław) zarówno na zamówienie osób prywatnych, jak i firm czy właścicieli dużych obiektów użyteczności publicznej i biurowców.


Ścianki działowe szklane Wrocław – doskonała jakość w dobrej cenie

Ścianki działowe szklane (Wrocław) przeznaczone są do aranżacji różnego rodzaju przestrzeni i mają niezwykle szerokie zastosowanie. To innowacyjne rozwiązanie pozwala m.in. na efektowne wyciszanie pomieszczeń, zarządzanie prywatnością czy dzielenie przestrzeni bez ograniczenia dostępu światła. Szklane ściany (Wrocław) to także istotny element dekoracyjny, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach. Co ważne, z naszą firmą to inwestycja, która nie wymaga dużych nakładów pieniężnych, ponieważ za nasze usługi dyktujemy uczciwe i rozsądne stawki, a każde zamówienie traktujemy w pełni indywidualnie.

Szklana ścianka działowa - idealny wybór do każdego biura

Szklana ścianka działowato pomysł, który coraz chętniej wykorzystywany jest w prywatnych domach, ale nie tylko. Z takim rozwiązaniem spotkać się można także w biurowcach, gdzie faktycznie jest bardzo praktyczny z wielu różnych względów. Szklaną ściankę działową można zaprojektować wedle własnych potrzeb, co sprawia, że dobrać można jej wielkość czy też grubość. Dlaczego ścianka ze szkła sprawdzi się w biurze? Przede wszystkim przy jej wykorzystaniu oddzielać można od siebie poszczególne pomieszczenia, zapewniając współpracownikom więcej przestrzeni i prywatności. Dodatkowo szklane elementy prezentują się niezwykle elegancko, co zadziała ma wizerunkowy plus.

Szklana ściana działowa zamiast drzwi

W prywatnych domach, najczęściej taka szklana ściana działowapo prostu zastępuje drzwi. To bardzo modne i polecane rozwiązanie. Głównie dlatego, że prezentuje się ponadczasowo i pasuje do każdego stylu wnętrza, jak i całego domu. To idealne połączenie minimalizmu i dobrego gustu. Zdecydować się można, chociażby na szklaną ścianę pół otwartą. Wtedy zrezygnować już można z dodatkowych drzwi. Szklana tafla prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Należy jednak pamiętać o utrzymaniu jej czystości. Wystarczy woda, dedykowane środki czystości i ściereczki z mikrofibry.

Szklane ścianki działowe Wrocław - przyszłościowe rozwiązanie

Niewątpliwie szklane ścianki działowe Wrocławto bardzo przyszłościowe rozwiązanie. Szkło zawsze prezentuje się elegancko i ponadczasowo, co sprawia, że na pewno nie wyjdzie z mody. Warto przyjrzeć się naszym wcześniejszym realizacjom, aby móc ocenić czy taki efekt, to jest właśnie to, czego się poszukuje. Możliwe jest jednak indywidualne dopasowanie projektu do własnych oczekiwań i potrzeb, jakie kreuje miejsce, w którym takie ścianki ze szkła będą montowane.

Jakie zalety ma szklana ściana działowa

Oczywiście aspekt estetyczny jest niezwykle istotny. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości i na pewno w wielu przypadkach to właśnie on przeraża o tym, że wybrana zostanie nasza szklana ściana działowa.Warto jednak pamiętać, że szklane ściany działowe mają też inne zalety. Nie tylko wysoką estetykę. Przede wszystkim działają wyciszająco. Właśnie z tego powodu sprawdzają się w firmach, gdy chce się oddzielić od siebie kilka stanowisk. Jest to też sprawdzony sposób na dzielenie przestrzeni i jednoczesne nie pozbawianie jej światła. Warto sprawdzić, jak sprawdzi się również w waszej przestrzeni i sytuacji.

Szklane ścianki biurowe – nowoczesny minimalizm

Wygląd biura ma ogromne znaczenie nie tylko dla odwiedzających siedzibę firmy, ale również dla pracowników. Stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa, dlatego warto zwrócić szczególna uwagę na jego wystrój. Szklane ścianki biurowe to rozwiązanie niezwykle nowoczesne i obecnie bardzo popularne. Szkło dodaje wnętrzu elegancji i doskonale wpasowuje się w obecnie panujące trendy. Sprawdzi się we biurach urządzonych w każdym stylu - eleganckim, loftowym czy vintage. Ale nie tylko o wygląd sprawia, że szklane ścianki działowe cieszą się taką popularnością. Pozwalają również na dobrą organizację przestrzeni. Wiele biur projektowanych jest obecnie w stylu open space, ale nawet w takiej sytuacji niezbędne jest oddzielenie na przykład sali konferencyjnej, osobnych miejsc pracy dla niektórych pracowników czy chociażby pomieszczeń socjalnych. Szklane ścianki biurowe pozwalają na sprytne podzielenie pomieszczeń, bez konieczności rezygnacji z uczucia otwartej przestrzeni oraz jasnych wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wykonujemy wytrzymałe i odporne szklane ścianki działowe dla firm i biurowców.

Biurowe ścianki szklane – sposób na jasną i otwartą przestrzeń

Wspomnieliśmy już, że wygląd biura ma ogromne znaczenie dla pracowników. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń pozwala na pracę w skupieniu, a także wpływa na kreatywność. W końcu praca jest miejscem, w którym spędzamy dużo czasu. Dlatego tak ważne jest, aby przestrzeń biurowa była odpowiednio zaprojektowana i zapewniała pracę w komfortowych warunkach. Biurowe ścianki szklane to doskonały sposób na jasną i otwartą przestrzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu biuro wydaje się optycznie większe. Dają również możliwość oddzielenia pomieszczeń bez ograniczania dostępu światła. Warto wiedzieć, że praca w pomieszczeniu z dostępem do dużej ilości światła dziennego powoduje, że mamy więcej energii. Szkło jest zatem materiałem ponadczasowym. Szklane ścianki prezentują się nowocześnie i elegancko, a przy tym są niezwykle funkcjonalne.

Ścianki szklane biurowe – funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie

Ścianki szklane biurowe nie tylko prezentują się nowocześnie i stylowo, ale są również niezwykle funkcjonalne. Oferowane przez nas ścianki szklane biurowe są wytrzymałe i odporne na zarysowania czy stłuczenia. Naszym priorytetem jest precyzyjne i solidne wykonanie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferowane przez nas ścianki wykonane są z jedno lub dwuwarstwowego szkła hartowanego, które jest materiałem najbardziej rekomendowanym do tego typu elementów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!