Balustrady szklane Wrocław

Balustrady szklane Wrocław , schodowe , balkonowe | zglass.pl

Balustrady ze szkła

zglasspl@gmail.com
Numer kontaktowy +48886565562

Oferujemy nowoczesne, designerskie balustrady ze szkła w cenie już od 1000 zł za metr bieżący . W tą cenę  wliczony jest pomiar, montaż, okucia oraz szkło. Wykonujemy balustrady samonośne wewnętrzne i zewnętrzne: na balkon, taras, schody itd.

Sposób instalacji balustrad wykonanych ze szkła może być bardzo różny, najczęściej montujemy je:
Do boku schodów lub stropu
Do czoła stropu balkonowego
Do istniejącej konstrukcji stalowej lub drewnianej np. Schodów

Balustrady szklane samonośne wewnętrzne oraz balustrady zewnętrzne, bez pionowych elementów mocujących  to wbrew pozorom bardzo bezpieczne i niezwykle wytrzymałe balustrady. Konstrukcję nośną stanowią połączone, w procesie laminowania dwie tafle szkła hartowanego. W ten sposób uzyskujemy bezpieczne laminowane szkło hartowane, które stosujemy na balustrady całoszklane. Grubość tafli dostosowujemy do jej wielkości (od 12 do 20mm grubości).

Do mocowania tafli szkła używamy punktowych mocowań, wykonanych z trwałej stali nierdzewnej. Balustrada tego typu jest bardzo stabilna, zapewnia bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Już od wielu lat montujemy balustrady szklane na schody, tarasy, balkony, – zarówno w domach prywatnych jak i w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej.

Balustrady szklane Wrocław
Balustrady ze szkła wyróżniają się nowoczesnym designem i optycznie powiększają pomieszczenie. Doskonale pasują do wnętrz zaprojektowanych w stylu współczesnym i minimalistycznym, choć są na tyle uniwersalne, że można korzystać z ich walorów właściwie wszędzie. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych, jakościowych tworzyw barierki szklane są trwałe i odporne na stłuczenia, cechując się znakomitą wytrzymałością i zapewniając tym samym wieloletnie użytkowanie klientom.

Balustrady ze szkła balkonowe
Niepowtarzalne właściwości estetyczne, którymi cechują się balustrady tarasowe i balkony ze szkła znajdujące się w naszej ofercie, wynikają m.in. z użycia konstrukcji pozbawionej pionowych elementów mocujących.
Poprzez wykorzystanie procesu laminowania udaje się nam uzyskać strukturę szklaną, która składa się z dwóch połączonych ze sobą tafli. Dodając do tego precyzyjne mocowanie, otrzymujesz wyjątkowo stabilne, bezpieczne i zarazem atrakcyjne wizualnie barierki szklane.

Balustrady schodowe
Szklane balustrady schodowe mogą stanowić efektowne, stylowe dopełnienie wnętrza. Szkło we wnętrzach nadaje im nowoczesnej lekkości oraz przestronności. Jednocześnie dzięki zastosowaniu laminowanego szkła hartowanego montowane przez nas balustrady są wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu.
Opracujemy konstrukcję na Twoje indywidualne zamówienie bez względu na kształt i wielkość schodów. Szklane poręcze do schodów ułatwiają wchodzenie i schodzenie na piętro. Warto w nie zainwestować szczególnie, jeśli masz małe dzieci.

Balustrady na zamówienie
Masz niestandardowy, nowoczesny projekt domu lub biura? Szukasz firmy, która zamieni plany architekta w rzeczywistość? Świetnie trafiłeś!
ZGLASS  wykonujemy nawet bardzo trudne i skomplikowane przeszklenia, szyby, balustrady szklane oraz inne aranżacje ze szkła.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48886565562

 

Balustrady szklane Wrocław – nowoczesne i designerskie

Nasza firma oferuje najwyższej klasy balustrady szklane (Wrocław) samonośne wewnętrzne i zewnętrzne: na balkon, taras czy schody. Wyróżniają się one przede wszystkim nowoczesnym designem oraz możliwością optycznego powiększenia danej przestrzeni. Doskonale wpasowują się w charakter wnętrz zaprojektowanych w stylu współczesnym i minimalistycznym, choć równie świetnie prezentują się w klasycznych wnętrzach. Możliwości instalacji balustrad szklanych jest wiele, natomiast najczęściej instalujemy je do boku schodów lub stropu, do czoła stropu belkowego lub do istniejącej już konstrukcji stalowej czy drewnianej (np. schodów). Do mocowania tafli szkła używamy punktowych mocowań wykonywanych z niezwykle trwałej stali nierdzewnej. Tego typu balustrada szklana (Wrocław) jest bardzo stabilna, bezpieczna i estetyczna.


Szklane balustrady Wrocław – solidne wykonawstwo

Nasza firma korzysta tylko ze starannie dobranych tworzyw, które pochodzą od sprawdzonych i cenionych dostawców. Dzięki temu wykonywane przez nas szklane balustrady (Wrocław) charakteryzują się najwyższą jakością, są trwałe i odporne na stłuczenia, co przekłada się na ich wieloletnią użyteczność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu budowy balustrad, a nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowani fachowcy, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytą starannością i zaangażowaniem. Każda balustrada szklana (Wrocław) zamontowana przez naszą firmę to gwarancja solidnej konstrukcji i doskonałego efektu wizualnego, ponieważ satysfakcja klienta jest dla nas absolutnym priorytetem. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm oraz obiektów użyteczności publicznej.


Balustrada szklana Wrocław – szeroki wybór możliwości

Balustrady szklane (Wrocław) samonośne wewnętrzne oraz zewnętrzne bez pionowych elementów mocujących, to wbrew pozorom bardzo bezpieczne i wytrzymałe rozwiązanie. Konstrukcję nośną stanowią połączone w procesie laminowania dwie tafle szkła hartowanego. Grubość tafli każdorazowo dostosowujemy do jej wielkości (od 12 do 20 mm grubości). Oferujemy niezwykle szeroki wybór możliwości, a nasi klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie i profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru najlepszego rozwiązania. Wykonujemy również szklane balustrady (Wrocław) na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać nawet wyjątkowo trudne i skomplikowane przeszklenia dedykowane dla nowoczesnych i niestandardowych przestrzeni.