Drzwi loftowe Wrocław

Drzwi loftowe – czym jest styl loftowy

Minimalistyczne, surowe wnętrze i otwarta przestrzeń to najważniejsze cechy stylu loftowego. Jego początki sięgają połowy ubiegłego wieku, a obecnie w nieco zmodyfikowanym kształcie jest popularny w aranżacjach nowoczesnych wnętrz. Dawnej tym stylem określano wnętrza zaaranżowane w starych kamienicach, na strychach i budynkach poprzemysłowych. Obecnie z powodzeniem jest wprowadzany do współczesnego budownictwa. Już nieco odchodzi się od pierwotnych założeń i eksponowaniu belek sufitowych i rur kanalizacyjnych. Dziś styl loftowy to:

  • wysokie sufity
  • fakturowane wykończenia ścian
  • ogromne okna
  • szklane drzwi loftowe
  • minimalistyczna ilość mebli
  • otwarte przestrzenie

Nowoczesne projekty loftowe mają na celu przede wszystkim stworzenie we wnętrzu szczególnej atmosfery i niebanalnego szyku tego stylu. Projektanci wnętrz z powodzeniem radzą sobie z tym zadaniem.

Drzwi loftowe Wrocław – industrialny pazur i otwarta przestrzeń

Aranżacja wnętrza w stylu loftowym na etapie wykończenia to przede wszystkim otwarcie przestrzeni. Najważniejszy jest dopływ naturalnego światła słonecznego do każdego zakątka domu. Zminimalizowanie ilości ścianek działowych to nie wszystko. Drzwi skutecznie zamykają przestrzeń. Nasza propozycja to drzwi loftowe z Wrocławia. Głównym zadaniem tego elementu wyposażenia wnętrz jest zapewnienie prywatności, bezpieczeństwa i izolacja dźwiękowa. Szklane drzwi loftowe to propozycja wszędzie tam, gdzie prywatność nie jest priorytetem. Są pomieszczenia, które chcemy oddzielić od innych, ale nie potrzebujemy ich całkowicie zasłaniać. Wystarczy zabezpieczenie przed dźwiękiem. Szklane drzwi loftowe będą t najlepszym wyborem.

Szklane drzwi loftowe – sprawdzą się w każdej aranżacji

Nasze drzwi loftowe to propozycja również dla entuzjastów innych stylów wykończenia wnętrz. To popularne rozwiązanie w biurach, restauracjach, lokalach użytkowych i szeroko pojętej przestrzeni publicznej. W domach i mieszkaniach zaaranżowanych nawet w tradycyjnym stylu też się wpasują i będą funkcjonalne. Są najlepszym rozwiązaniem do oddzielenia salonu od aneksu kuchennego. Nie zamykamy przestrzeni i nie blokujemy dostępu światła, ale skutecznie izolujemy salon od dźwięków i zapachów wydobywających się z kuchni.

Drzwi loftowe we Wrocławiu – solidna i ceniona firma

Nasza firma to profesjonalny i doceniany przez klientów zakład szklarski. Drzwi loftowe, które znalazły się w naszej ofercie to wyrób najwyższej jakości. Gdzie montujemy produkowane przez nas drzwi loftowe? Wrocław i okolice to główny teren naszej działalności, ale realizujemy również zamówienia w innych częściach Polski. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dajemy gwarancje na wykonane usługi. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.