Drzwi loftowe Wrocław

Drzwi loftowe – czym jest styl loftowy

Minimalistyczne, surowe wnętrze i otwarta przestrzeń to najważniejsze cechy stylu loftowego. Jego początki sięgają połowy ubiegłego wieku, a obecnie w nieco zmodyfikowanym kształcie jest popularny w aranżacjach nowoczesnych wnętrz. Dawnej tym stylem określano wnętrza zaaranżowane w starych kamienicach, na strychach i budynkach poprzemysłowych. Obecnie z powodzeniem jest wprowadzany do współczesnego budownictwa. Już nieco odchodzi się od pierwotnych założeń i eksponowaniu belek sufitowych i rur kanalizacyjnych. Dziś styl loftowy to:

  • wysokie sufity
  • fakturowane wykończenia ścian
  • ogromne okna
  • szklane drzwi loftowe
  • minimalistyczna ilość mebli
  • otwarte przestrzenie

Nowoczesne projekty loftowe mają na celu przede wszystkim stworzenie we wnętrzu szczególnej atmosfery i niebanalnego szyku tego stylu. Projektanci wnętrz z powodzeniem radzą sobie z tym zadaniem.

Drzwi loftowe Wrocław – industrialny pazur i otwarta przestrzeń

Aranżacja wnętrza w stylu loftowym na etapie wykończenia to przede wszystkim otwarcie przestrzeni. Najważniejszy jest dopływ naturalnego światła słonecznego do każdego zakątka domu. Zminimalizowanie ilości ścianek działowych to nie wszystko. Drzwi skutecznie zamykają przestrzeń. Nasza propozycja to drzwi loftowe z Wrocławia. Głównym zadaniem tego elementu wyposażenia wnętrz jest zapewnienie prywatności, bezpieczeństwa i izolacja dźwiękowa. Szklane drzwi loftowe to propozycja wszędzie tam, gdzie prywatność nie jest priorytetem. Są pomieszczenia, które chcemy oddzielić od innych, ale nie potrzebujemy ich całkowicie zasłaniać. Wystarczy zabezpieczenie przed dźwiękiem. Szklane drzwi loftowe będą t najlepszym wyborem.

Szklane drzwi loftowe – sprawdzą się w każdej aranżacji

Nasze drzwi loftowe to propozycja również dla entuzjastów innych stylów wykończenia wnętrz. To popularne rozwiązanie w biurach, restauracjach, lokalach użytkowych i szeroko pojętej przestrzeni publicznej. W domach i mieszkaniach zaaranżowanych nawet w tradycyjnym stylu też się wpasują i będą funkcjonalne. Są najlepszym rozwiązaniem do oddzielenia salonu od aneksu kuchennego. Nie zamykamy przestrzeni i nie blokujemy dostępu światła, ale skutecznie izolujemy salon od dźwięków i zapachów wydobywających się z kuchni.

Drzwi loftowe we Wrocławiu – solidna i ceniona firma

Nasza firma to profesjonalny i doceniany przez klientów zakład szklarski. Drzwi loftowe, które znalazły się w naszej ofercie to wyrób najwyższej jakości. Gdzie montujemy produkowane przez nas drzwi loftowe? Wrocław i okolice to główny teren naszej działalności, ale realizujemy również zamówienia w innych częściach Polski. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dajemy gwarancje na wykonane usługi. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Drzwi loftowe – nowoczesne drzwi ze szkła

Drzwi loftowe kojarzone są przede wszystkim ze stylem nowoczesnym i minimalistycznym. Szklane dodatki sprawiają, ze każde wnętrze optycznie sprawia wrażenie większego i bardziej przestronnego. To dlatego wiele osób decyduje się na nie nawet wtedy gdy, nie dysponuje bardzo dużą przestrzenią. Pomieszczenie sprawiać będzie wrażenie bardziej otwartego i zachowanego w dobrym guście. To na pewno propozycja dla osób, które cenią sobie ponadczasowe propozycje i szukają rozwiązań, które będą spójne z ich upodobaniami. Drzwi lotfowe z naszej oferty mogą zostać dopasowane do poszczególnych wymiarów.

Drzwi loftowe Wrocław – do mieszkania i do biura

W jakich pomieszczeniach mogą zostać zastosowane drzwi loftowe z Wrocławia? Te modele bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w biurach. Ich uniwersalność jest jedną z ich najważniejszych cech. Szkło jest solidne, wytrzymałe, dzięki czemu z powodzeniem może zostać zamontowane również w pomieszczeniach publicznych, z których korzysta wiele osób. Pamiętaj jednak o tym, że takie drzwi są w całości przezroczyste, a więc zawsze jesteś na widoku. Niemniej jednak takie rozwiązanie bardzo często stosowane jest w biurach bądź sklepach. To modny akcent, który niewątpliwie przyciąga uwagę.

Drzwi loftowe z Wrocławia – profesjonalny montaż

Oczywiście decydując się na nasze wyjątkowe drzwi loftowe z Wrocławia, zagwarantowany masz również profesjonalny montaż. To bardzo ważne, ponieważ różne rodzaje drzwi wymagają różnego montowania i podejścia do nich. Pracujemy na naszych modelach od lat, a więc mamy pełną świadomość tego, w jaki sposób dopasować je do różnej przestrzeni oraz warunków. Właściwy montaż sprawia, że drzwi sprawują się lepiej i nie ulegają żadnym zarysowaniom, czy uszkodzeniom. Dodatkowo nie musisz martwić się ich zakładaniem, ani poszukiwać oddzielnej ekipy, która się tym zajmie. Wszystko pozostaje na naszej głowie od początku do końca, aby zapewnić ci absolutny spokój i pewność, że otrzymasz produkt i wykonanie, na którym ci zależy.

Loftowe drzwi – jakość na długie lata

Wybierając oferowane przez nas loftowe drzwi, możesz mieć pewność, że wybierasz wysoką jakość na długie lata. Nasze drzwi są w pełni trwałe i wykonane z najlepszego szkła. Idealnie gładka i przezroczysta powierzchnia sprawi, że pokochasz swój nowy wybór, niezależnie od tego czy twoje drzwi znajdą się w twoim nowym domu, czy może jednak zdecydujesz się na zamontowanie ich w swoim biurze, czy gabinecie.