Daszek szklany nad drzwi

Daszek szklany nad drzwi – ZGLASS

Daszki szklane montuje się zarówno w biurowcach czy galeriach, jak i budynkach mieszkalnych. Doskonale wpisują się w konstrukcję obiektów o nowoczesnej architekturze, są trwałe i oprócz ochrony przed deszczem czy śniegiem, pełnią również funkcję ozdobną. Jako ZGLASS zajmujemy się produkcją szklanych daszków oraz wielu innych szklanych elementów i detali architektonicznych. Każdy oferowany przez nasz daszek szklany nad drzwi został zaprojektowany i wytworzony przez nasz zespół z ponadprzeciętną starannością. To produkty klasy premium, stworzone z myślą o osobie ceniącej sobie jakość wykonania, niebanalny design i naturalne piękno wyjątkowego materiału, jakim jest szkło.

Szklany daszek nad drzwi ze szkła hartowanego

Zajmujemy się produkcją i montażem daszków szklanych z różnego rodzaju szkła – zawsze jest to jednak szkło hartowane (czy inaczej szkło laminowane, szkło wzmocnione). Szkło hartowane jest odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, a w przypadku rozbicia, nie tłucze się duże elementy o ostrej krawędzi. Szyba hartowana pęka, lecz zazwyczaj zachowuje swoją strukturę. Taki rodzaj szkła rozlatuje się dopiero przy naprawdę mocnym uderzeniu, a jego drobinki są o wiele mniejsze i nie mają tak ostrych krawędzi. Dlatego każdy szklany daszek nad drzwi zamówiony w ZGLASS jest nie tylko produktem estetycznym i funkcjonalnym, lecz także bezpiecznym.

Daszek nad drzwi szklany na wymiar

Tak jak wspomnieliśmy, nie jesteśmy importerem a producentem – możemy więc zaoferować produkty w pełni przystosowane do państwa potrzeb. Każdy zamówiony u nas daszek nad drzwi szklany jest idealnie dopasowany do wymagań projektowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Chętnie zaproponujemy rozwiązania, które usatysfakcjonują zarówno Państwa, jak i nas – bo każdą realizację, traktujemy jak wizytówkę. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonania i dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy przerósł Państwa oczekiwania.

Szklane daszki nad drzwi – ekspresowa realizacja zamówienia

Każdy zlecony nam projekt staramy się realizować w najszybszym możliwym terminie. Główny ośrodek naszej działalności przypada na Wrocław, ale realizujemy również zamówienia w innych częściach kraju. Szklane daszki nad drzwi wykonane przez naszą firmę to jakościowe, solidnie wykonane produkty, które nawet za kilkanaście lat nie stracą swojego uroku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!