Aranżacje szklane

 

Aranżacje szklane Wrocław – nowoczesny styl wnętrz

Szklane ścianki działowe, balustrady, panele, drzwi czy daszki zyskują na popularności. Szklane aranżacje to otwarcie przestrzeni na większy dopływ naturalnego światła. To również zmiana optyki i poczucia większej przestronności. Elementy szklane nie są kojarzone tylko z przestrzenią biurową. To również kluczowa cech nowoczesnego domu.

Szklane ściany z drzwiami – rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni

Na mniejszych metrażach szklane ściany z drzwiami mogą w praktyczny sposób wizualnie połączyć przeznaczone do różnych zadań przestrzenie. Nadal tworzą wspólną przestrzeń, będąc przy okazji oddzielone „niewidzialną” barierą. Przesuwane szklane drzwi subtelnie połączą gabinet z salonem, czy salon z kuchnią. Zwłaszcza w tym drugim przypadku jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Kuchnia jest bogata w wszelkiego rodzaju hałasy i zapachy. W salonie szukamy wyciszenia i relaksu. Oddzielając kuchnie od salonu szklaną ścianą z drzwiami, skutecznie wydzielimy te dwie przestrzenie. Szkło doskonale tłumi dźwięki, ale ma ogromną przewagę nad innymi materiałami. Nie zamyka przestrzeni. Stawiając ścianę gipsową między salonem a kuchnią przede wszystkim zmniejszymy dopływ światła. Konstrukcja będzie przytłaczać i negatywnie wpływać na wnętrze. Szkło i aranżacje szklane są lekkie i praktyczne.

Aranżacja Szklana Wrocław - więcej naturalnego światła w Twoim domu

Jedną z najlepszych właściwości szkła jest jego przezroczystość. Dzięki szklanym ścianom naturalne światło może łatwo przenikać i odbijać się w Twoim domu. Naturalne oświetlenie jest nie tylko piękne, ale także opłacalne. Oszczędzaj na kosztach energii, korzystając z bardziej naturalnego oświetlenia i mniejszej liczby lamp elektrycznych. Naturalne światło może sprawić, że pomieszczenia będą jasne i przewiewne. Jeśli Twój dom znajduje się w miejscu z pięknym widokiem, szklane ściany mogą oznaczać wpuszczanie naturalnego światła i naturalnych widoków.

Szkło - wszechstronne tworzywo

Szkło to bardzo wszechstronny materiał do aranżacji. Niezależnie od tego, czy masz gładkie szklane panel, czy teksturowaną, szkło pasuje w zasadzie do każdego innego materiału lub stylu. Połącz szkło z jasnymi odcieniami, aby uzyskać czysty monochromatyczny wygląd lub wypróbuj teksturowane szkło z ciemnymi barwami, aby zyskać bardziej nowoczesny i unikalny wygląd. W przypadku szkła możliwości są nieograniczone. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty aranżacji szklanych we Wrocławiu. Pracujemy na materiale wysokiej jakości, a montażem zajmują się nasi doświadczeni pracownicy.